Logo

Se prodava volanska letva za fiat seicento

Број на оглас: 3198166 | Објавен на: 12.08.2019, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava volanska letva za fiat seicento originalna vo ispravna sostojba so dolgi sponi na nea 2000 godina model

  Кичево

Прати Е-Маил

  oglas

Потврден огласувач