Logo

Kolicka komplet so transporter, zimska prekrivka i torba

Број на оглас: 3198605 | Објавен на: 21.08.2019, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kompletna kolicka so se celosna oprema transporter, zimska prekrivka i torba za peleni.
Kolickata e kako nova koristena samo 3 meseci
KONTAKT BILJANA 075\909-527

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Pande

Потврден огласувач