1 / 1
Се продава француски лежај Ивана
300 €
Цената не е фиксна
10.03.2019 02:06

Охрид / Охрид

Се продава поволно француски лежај Ивана, заинтересираните лица може да се обратат на телефон - 076/468-953. Цена по договор.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Jordan
Потврден огласувач
076468953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам