Logo

opel astra

Број на оглас: 3199748 | Објавен на: 24.04.2019, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ima samo pominato 160.000 km vo mnogu dobra sostojba socuvqna e voziloto e perfekno

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 almir

Потврден огласувач