Logo

Семејна куќа

Број на оглас: 3199950 | Објавен на: 23.06.2020, 14:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 203 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 181 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Година на градба: 2002

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Хо Ши Мин 42 А

Цена: 115.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Семејна куќа - приземје и кат 203м2,
Подрум 37м2,
Дворно место 181м2,
Под зграда 115м2,
Повеќе информации: 076 298 560 Goran 076 454 127

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач