Logo

masa so stolcinja 6 komplet 10.000

Број на оглас: 3201615 | Објавен на: 14.08.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


masa so stolcinja 6 komplet 5000
077-565-465

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Kire

Потврден огласувач