Logo

Se prodava bmw 118

Број на оглас: 3203766 | Објавен на: 12.02.2020, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 4.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA BMW 118 DIZEL VO TOP SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRANA
-2 PARA GUMI ZIMSKI LETNI
-2 PARA BANDASI
-REGISTRIRANA
-FULL OPREMA
- BEZ ZAMENI

KONTAKT
070 360 959 jani

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Leo