Logo

Fiat Punto 1.3mjet AutoMilano 6meseci garancija

Број на оглас: 3204884 | Објавен на: 22.05.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Punto 1.3 mjet 2006god 55kw so ful oprema vo odlicna sostojba. Plateni se site davacki do registracija.
Tel za kontakt:
Borce: 070 221 051
Stefan: 078 654 548
Ace: 071 216 879

Огласи од: Борче

Борче

ул.Мите Богоевски бр.3
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач