Logo

Mercedes Vito 110CDI

Број на оглас: 3206283 | Објавен на: 15.03.2019, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


2002 74KW DOZVOLENA NOSIVOST 989KG

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Ilir