Logo

ПРЕКРИВАЧИ ЗА ГАРНИТУРА

Број на оглас: 3207800 | Објавен на: 27.06.2019, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРOДАВААТ ПРЕКРИВАЧИ ЗА ГАРНИТУРА ЗА ДВOСЕД И ТРOСЕД. ЦЕНА 700 ДЕН.
КOНТАКТ 076210199

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач