Logo

Печка MIWE 80x60

Број на оглас: 3207904 | Објавен на: 15.10.2019, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Ротациона печка за леб и бели пецива.
Како нова сочувана многу добро.

  Кичево

Прати Е-Маил

  Dimitar

Потврден огласувач