Logo

Renault 9 (атестиран плин)

Број на оглас: 3207912 | Објавен на: 11.01.2020, 08:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: R 9

Година: 1984

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 18.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Реното има перфектен мотор, не троши масло и има атестиран плин.
Има некои каросериски недостатоци (се гледа на сликата), може да се види секој работен ден после 16:00 часот, викенди после 10:00.
Постои простор за договор.
Инфо само на телефон 075 229 033 - Пецо.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач