Logo

Bojleri

Број на оглас: 3208220 | Објавен на: 10.07.2019, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 3 polovni bojleri marka Gorenje, eden od 100 litri (3000 den), eden od 50 litri (2000 den) i edno kujnsko od 10 litri (800 den). Cenata ne e fiksna.

 Скопје    Општина:Петровец

Прати Е-Маил

 Владо

Потврден огласувач