Logo

Mercedes sprinter 312 Peugeot boxer

Број на оглас: 3208742 | Објавен на: 18.03.2019, 11:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes Sprinter 312 2000god.
Peugeot Boxer
Can a po dogovorime
071263860

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  feti