1 / 2
Tablet za crtajne Wacom
6.000 МКД
Цената е фиксна
18.03.2019 13:37

Прилеп / Прилеп

Марка:

Wacom

Големина на екранот:

12" инчи

Bez nikakvo ostetuvajne go prodavam zatoa sto imam ipad pro i ne mi e potreben veke eve link od anhoch za specifikacii na tabletot https://m.anhoch.com/product/35320/pen-tablet-wacom-intuos-pro-s-wireless-pth451k

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
076612378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам