Logo

CITROEN C4 1.6 HDI KLIMATRONIKK

Број на оглас: 3209135 | Објавен на: 06.12.2019, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.050 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E SO 163.000KM REALNI
MOZE PROVERKA SO SERVIS

KLIMA
.ABS
.ESP
EL.STAKLA
EL RETROVIZORE
CD RADIO
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
CENTRALNO
DOBRI GUMI
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач