Logo

PRODAVAM ODLICEN DVD REZAC I CITAC EFTINO

Број на оглас: 3209202 | Објавен на: 18.06.2019, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mnogu dobar dvd rezac i citac mnogu eftino malku koristen . Ima mnogu funkcii se mozete da vidite na linkot podolu :

https://www.asus.com/Optical-Drives-Storage/DRW24F1MT/

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач