Logo

Gumi Mischelin zimski 195/65/15

Број на оглас: 3209294 | Објавен на: 23.10.2019, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4ri polovni Gumi Mischelin zimski 195/65/15.
Cena po guma e 800den.
Cena za 4ri gumi 50evra.

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Antonio

Потврден огласувач