Logo

hidro volan za vilushkar ili druga mashina

Број на оглас: 3209586 | Објавен на: 30.06.2019, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


se prodava hidraulichen volan, so 4 prikluchici za creva, za vilushkar ili nekoja druga mashina pasuva, poloven ispraven.

  Кичево

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач