Logo

BMW 740D F01

Број на оглас: 3210387 | Објавен на: 12.06.2019, 16:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 740

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 225 kw / 306 ks

Цена: 23.000 €
24.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 740D F01 2010 306PS,kompleten servis ulje filteri motor menjac,4 novi gumi dunlop,vakum vrati,cameri,head up,bez mana moze i zamena,za zamena ima druga cena 078 224 884

 Mercedes

Потврден огласувач