Logo

Shporet na plin

Број на оглас: 3210716 | Објавен на: 20.03.2019, 00:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava shporet na plin bez boca vo odlicna sostojba moze da go vidite vo sekoe vreme

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Hristijan

Потврден огласувач