Logo

Kafez za Papagali tigrici, nimfi, rozenkolis

Број на оглас: 3211208 | Објавен на: 15.07.2019, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kafezot, komplet so 3 kukarki.
Pogoden e za cuvanje 2 para tigrici I za vedenje Na malecki.
Dimenzii:
Sirina 60cm
Visina 50cm
Dlabina 40cm

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Samba

Потврден огласувач