Logo

Шофершајбна / Mercedes A180 CDI 2005

Број на оглас: 3212295 | Објавен на: 22.05.2019, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стара шофершајбна за Mercedes A180 CDI 2005.


Контакт: 079-219-864

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач