Logo

MOTOR ZA VOLVO FM-12

Број на оглас: 3212577 | Објавен на: 07.10.2019, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motorot e ispraven, 2001 god
380 ks, euro 3.
So mnogu malku kilometri

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  slavce

Потврден огласувач