Logo

AUDI A4 2.0TDI 8W 2005 AutoBern

Број на оглас: 3212932 | Објавен на: 17.09.2019, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава АUDI A4 2.0TDI 8V 140KS
-Од опрема поседува:
- Двозонска автоматска клима.
- Полукожни S LINE седишта
- Кожен волан подесив по висина и
длабочина
- Навигација
- Алуминиумски бандажи со гуми во
инзворедна состојба
- Фабричко озвучување
- Магленки
-Направен голем сервис сменет ребраст каиш со водна пумпа сите филтери улје сет ламела пред 6.000км.
-Можна замена.
-Повелете во AutoBern.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  AutoBERN

Потврден огласувач