Logo

Deloven Prostor na Odlicna Lokacija 120m2

Број на оглас: 3213395 | Објавен на: 14.06.2019, 13:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 120 m²

Цена: 400 €
420 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор на одлична локација веднаш позади бензинската пумпа на Макпетрол во Населба Лисиче. Просторот е со простап кон булевар Србија, се наоѓа карши кулите Џевахир. Просторот е релативно нов, цврста градба, со можност за дополнително прилагодување по потреба на закупецот. Има 2 влеза и два санитарни чворови. Тел за контакт: 075/326-625 Стојле

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Аце

Потврден огласувач