Logo

Се продава детски велосипед BMX

Број на оглас: 3213730 | Објавен на: 26.08.2019, 08:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продава детски велосипед BMX.
Цена: 1500 ден.
Тел. 075 295 820

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Bitola