Logo

SE PRODAVA SETRA S317 HDH

Број на оглас: 3214174 | Објавен на: 09.07.2020, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


SE PRODAVA SETRA S317 HDH, REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON, VO ODLICNA SOSTOJBA... ZA POVEKE INFORMACII NA TEL. 070238021 -VITO

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач