Logo

KANTERICA TURANLAR

Број на оглас: 3214409 | Објавен на: 11.10.2019, 12:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Turska kanterica vo mnogu dobra sostojba!!!

  Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

  Gorgi