1 / 7
Се продава куќа!
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.07.2020 15:01

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

6

Квадратура:

167 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2008

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Београдска 10 А

Се продава куќа во Прилеп. Куќата е со дворно место, од левата страна има гаража и мала лепенка која спаѓа во градбата. Во лепенката 2 соби (кујна/ дневна(трпезарија) и купатило. Големата е куќа е на два спрата со 3 соби.тераса купатило, широко подкровје и голема подземна соба (визба). Куќата е во одлична состојба има и гаража се наоѓа точно до фурната Алекс во населба Тризла близу училиштето Добре Јовановски. Цената е по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078248576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам