Logo

Kiddo Jazz Extravagance 3 in 1

Број на оглас: 3215418 | Објавен на: 17.08.2019, 19:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Се продава одлично зачувана детска количка KIDDO JAZZ Extravagance 3 in 1, со сите три елементи (седиште, корпа и транспортер). Количката беше најнов модел минатата година. Нуди практичност во повеќе аспекти: една од најлесните колички (само 5.7 кг); лесно склопување и расклопување; реверзибилно седиште, кое може да се намести во 3 различни позиции, како и да се сврти напред и назад; може да се користи и како корпа (хоризонтално); рачката се подесува висински за удобност; зимска прекривка за заштита од студено време; силиконска прекривка за заштита од дожд. Корпата и транспортерот се како нови, користени само 2 месеци. Транспортерот може да се користи и како седиште во автомобилот.

Само количка: 5.200
Само корпа: 1.500
Само транспортер 1.500

ЦЕНАТА Е САМО 100€, ВЕ МОЛАМ БЕЗ ЗАМЕНИ.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Darko

Потврден огласувач