Logo

Se prodava stolce za hranenje

Број на оглас: 3215628 | Објавен на: 16.05.2019, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Столчиња за хранење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stolce za hranenje vo dobra sostojba.
Stevche (075/928-111) viber

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Stevce

Потврден огласувач