Logo

VTech 2 in 1 Learn & Zoom Motor Bike

Број на оглас: 3215909 | Објавен на: 22.05.2019, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Се продава лесно и практично моторче/трицикл VTech 2 in 1 Learn & Zoom Motor Bike за деца од 1 до 3 години во одлична состојба, без никакви оштетувања. Одличен за проодување, вежбање на моториката кај деца од 1 до 3 години, со музика и повеќе од 70 звуци, песни, фрази и мелодии за учење од најмала возраст. Лесно се трансформира од трицикл за мали дечиња (1-2 години) во моторче за поголеми дечиња (2-3 години). Има сензор за движење што произведува звуци додека детето се движи, знаци со светло за лево и десно за учење на насоки и бои, како и интерактивна табла со ролери и играчки. Зачуван е во оригиналната кутија. Праќам и по карго.

Цена по договор.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач