Logo

Detska kolicka chicco urban

Број на оглас: 3216048 | Објавен на: 28.05.2020, 00:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dobro zacuvana detska kolicka od visokata klasa na chicco URBAN, zacuvana e bidejki ne e mnogu koristena se gleda po slikite, kolickata e cela kompletna.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач