Logo

Detska kolicka

Број на оглас: 3216114 | Објавен на: 24.08.2019, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Detska kolicka " Bertoni" za devojce.
Koristena socuvana so mali zabeleski.
Bez pokrivka za sonce.
Kolickata se spusta za spienje.

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  S.S

Потврден огласувач