Logo

Boljer sadoper i cesma

Број на оглас: 3216244 | Објавен на: 16.05.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Prodavam socuvani boljer leov visokomontazen sadoper i cesma.vo kompletno ispravna sostojba
Tel.075/226-575

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Suzana

Потврден огласувач