Logo

se prodava drzac za vino od zelezo

Број на оглас: 3217219 | Објавен на: 14.01.2020, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Вид на оглас: Се продава


se prodava drzac za vino od zelezo racno izraboten dimenzii horizontalno 110 vertikalno 76

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач