Logo

Opel Meriva 1.4 16v

Број на оглас: 3217954 | Објавен на: 24.05.2019, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Meriva 1.4 16v 2005 god. so full oprema klimatronik, maglenki centralna brava zimski gumi i 4 letni vo odlicna sostojba registrirana do 12 mesec 2019 info na 071212404

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 Golf

Потврден огласувач