Logo

FORD FIESTA FOCUS MONDEO 2.0 16V BENZIN

Број на оглас: 3218430 | Објавен на: 16.08.2019, 05:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


motorot e vo odlicna sostojba so mala kilometraza

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Sreten

Потврден огласувач