Logo

Drveni vrati!

Број на оглас: 3218551 | Објавен на: 03.12.2019, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Dve vrati so kasa i so duplo staklo dimenzii na vratite 2.1m x 0.7m, dimenzii na kasata 1.4m sirina x 2.5 visina
Evtino!

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач