Logo

Evtino,Kvalitetni novi rolerki so rzervni trkalca.

Број на оглас: 3218786 | Објавен на: 15.07.2019, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
2.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Ролерки и Скејтборди / Останато

Вид на оглас: Се продава


Евтино, квалитетни нови ролерки донесени од Германија (правени за Германски пазар) комплет со резервни силиконски тркалца и штитници.
Цена 3500 ден.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 НM

Потврден огласувач