OREV - STEBLO
100 €
Цената е фиксна
01.06.2022 08:29

Прилеп / Прилеп

стебло од орев 50 см. пречник 130 цм. должина

Категорија: Останато

Се продава од:

risteski
Потврден огласувач
075/603-019
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам