Logo

Peugeot 4007 2.2 HDI 115kw

Број на оглас: 3219186 | Објавен на: 14.10.2019, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 4007

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Цена: 6.400 €
6.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 4007 2.2 HDI 115kw 6 brzini
Uvezen od Germanija
Dzipot e na bugarski tablici registriran + zelen karton moze da se carini za 1 den
Klima
Koza
Aluminiumski bandazi so novi gumi
El. retrovizori
El. prozori x 4
Navigacija
Bluetooth za telefon
Parking senzori
Kamera za rikverc
Greaci vo sedista
Servisna kniska

070616585

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Miroslav

Потврден огласувач