Logo

Racki za PS3 i PS2 . POVOLNO !!

Број на оглас: 3219520 | Објавен на: 20.08.2019, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS3

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni racki za PS2 i PS3. CD za PS3 ,vidi na slikata.Fifa15 prodadeno.

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  Nikolina Blazeska

Потврден огласувач