Logo

Prodavam Italianski velosiped "FERU RAD"

Број на оглас: 3219539 | Објавен на: 14.07.2019, 12:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Italianski velosiped "FERU RAD" Velosipedot e ispraven, za podetalni informacii javete se

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач