1 / 3
Се продава плац во с. Кучевиште
По Договор
28.01.2023 16:34

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

446 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во пирков рид с. Кучевиште 446м2 веднаш до главниот пат,со чист имотен лист.
Цена по договор.
Тел 075/ 212 - 882 Дончо
Тел : 078/28-92-93 даниела

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

DANIELA
Потврден огласувач
078289293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам