Logo

Pezo 307 cc

Број на оглас: 3219851 | Објавен на: 16.05.2019, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2006

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pezo 307 cc REDIZAJN, prv sopstvenik kupeno od Euroimpeks 2006ta god,redovno servisirano. Voziloto e vo top sostojba. Mozna e zamena!! So moja doplata ili zamena za motor nad 600cc.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 gligor

Потврден огласувач