1 / 3
CREATIVE SB X-Fi XTREME AUDIO CARD
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2022 19:43

Карпош / Скопје

-audio card za notebook/laptop
-instrukcii
-cd so drajveri i aplikacii
-slusalki so mikrofon (voopsto nekoristeni)
-navlaka za transportiranje
Se e grizlivo i odlicno socuvano - kako novo.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070349382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам