Logo

Bertoni detska kolicka kolichka детска количка

Број на оглас: 3220134 | Објавен на: 24.08.2019, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Количката е марка Bertoni

Рачката на количката се прилагодува по потреба т.е. кога ја возите количката, детето може да гледа кон вас или напред. Рачката се прилагодува и според висината на тој што бутка. Детето при возење може да му ја бирате положбата за седење т.е. дали да седи или да лежи.
Има кочници на тркалата за количката да стои во место доколку koличката е на угорница.
Можност за испраќање по карго, во било кој град од МКД.

ОДЛИЧНА!

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Д Е Ј А Н

Потврден огласувач