Logo

Se prodava ps3 so dve racki i 60 igri

Број на оглас: 3220214 | Објавен на: 27.06.2019, 19:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ps3 so dve racli i 60 igi i site potrebni kabli vo odlicna sostojba 075 234 305

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Ratko